KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13824591
nr 1382 4591
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad -88, Äpple. Motivet: 9x9, yttermått inklusive ram: 28x25 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 mars 2021
kl 20:34:50
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Stefan W Igelström
Läs mer om Stefan W Igelström